Instagram Azalmayan Takipçi Satın Al

Instagram Azalmayan Takipçi Satın Al

Takipçi satın alımı nasıl yapılır diye araştırdınız buldunuz, ucuz takipçi bulmuşken satın aldınız, sonra aradan birkça gün geçti bir de baktınız elde avuçta takipçi kalmamış. Peki neden? Çünkü, instagram düşmez takipçi satın almadınız. İnstagram düşmeyen takipçi satın alma yoluna gitmiş olsaydınız belki biraz daha fazla ödeyecektiniz ama ödediğinize değecekti. Gerçek takipçi almak her zaman daha avantajlıdır. Çünkü bot takipçiler silinince uçar gider geriye gerçek takipçiler kalır. O yüzden ne olursa olsun aslı varken taklitini denemeyin. Pişman olursunuz.

Instagram Gerçek Takipçiler Düşer Mi?

Bildiğiniz üzere ya gerçek takipçi satın alırsınız ya bot takipçi. Tartışmasız gerçek takipçi almak daha avantajlıdır. Hani ucuz mal alacak kadar zengin değilim derler ya o misal. Bekli bot takipçiler daha ucuzdur ama sonradan düşünce bir kıymeti kalmaz. Oysa gerçek takipçiler öyle mi? Bir süre sonra bir kısım gerçek takipçi takipten çıkabilir ama bu çok düşük bir miktardadır. Hemen yeni ilave hesaplar eklenerek bu düşüş giderilir ve asla düşüş olmaz. Ama bot takipçi almak sanıldığı gibi özellike düşme yönünden pek de mantıklı değildir.

Düşmeyen Takipçiler Bot Mu Gerçek Mi?

Sitemizden satın alacağınız bot takipçilerde de gerçek takipçilerde de düşmeme garantisi vardır. Düşmeme garantili takipçi satın alarak nahoş durumların önüne geçebilirsiniz. Tabi gerçek takipçi almak bot takipçi almaya nazaran daha avantajlıdır. Her şey bir kenara gerçek takipçilerden gelen etkileşim sayesinde hesabınız doğal olarak da büyür.

Uzman takipçi instagram takipçi satın al güvenilir alanında ön plana çıkmakla birlikte twitter takipçi satın al, takipçi satın al güvenilir, 10.000 takipçi satın al gibi bütün sosyal medya takipçi satışı alanında hizmet sunmaktadır.