Instagram Bot Takipçi Satın Al

Instagram Bot Takipçi Satın Al

Çoğunlukla gerçek takipçi almak isteyenler vardır ancak bunun yanı sıra bazen de instagram bot takipçi satın almak istiyorum diyenlere de rastlarız. Aslında bunun da haklı sebepleri vardır. Elbette organik takipçilere nazaran bot takipçiler daha ucuzdur ve yüklenmesi daha kısa sürmektedir. Bu yüzden de orjinal takipçilere göre fake takipçi satın almak isteyenleri anlamak gerekir. Aynı fiyata çok daha fazla takipçi sahibi olmak için bot takipçi satın almak oldukça makul ve anlaşılır bir durum.

Bot Takipçiler Anlaşılır Mı?

Bot takipçi satın alsam sonradan düşer mi veya aldığım bot takipçiler belli olur mu diye endişe edenlerin sayısı oldukça fazla. Bu sorular fake takipçi almak isteyenlerin hep aklının bir köşesinde duruyor, ne kadar açıklamaya çalışsak da durmaya da devam edecek gibi görünüyor açıkçası. Ancak, en temel noktayı açıklamak gerekirse; sitemizden satın alınan bot takipçileri gerçek takipçilerden ayırmak neredeyse imkansızdır. Şöyle ki; profil fotoğraflı bot takipçiler gönderiyoruz, ayrıca bu bot takipçilerin takip ettikleri gerçek kişiler ve onları takip eden gerçek kişiler mevcut. Yani, uzman takipçi sitesinden alacağınız bot takipçilerin gerçek takipçilerden farkı yok desek yeri var.

Bot – Gerçek Ayrımı Yapabilir Miyim?

Takipçi satışı yapan siteler arasında lider durumda olan sitemizi ziyaret ettiğinizde ana menüde göreceğiniz takipçi paketlerinin yanı sıra beğeni paketleri ve izlenme paketlerinin tamamı gerçek takipçiler tarafından yapılan takipler, beğeniler ve izlenmelerdir. Ama bot takipçi almak için ne yapmalıyım diyorsanız, müşteri temsilcimizle iletişime geçerek sadece kullanıcı adı ile işlem yapmanız mümkün. Sizden kesinlikle şifre bilgisi talep edilmemektedir. Böylece dileyen herkes gerçek takipçi alabilir, eğer gerçek değil bot takipçi almak istiyorsa ya da başka bir ifadeyle fake takipçi almak istiyorum diyorsa bunu da yapabilir. Bot takipçileri gerçek takipçilerden ayırt etmek neredeyse imaknsızdır.

Ayrıca, instagrama dair sorularınızın yanıtlarını da blog kısmını inceleyerek bulmanız mümkün. Mesela insta profil foto büyütme nasıl yapılır diye merak mı ediyorsunuz? Bunun dışında insta begeni uygulaması nasıl çalışıyor mu diyorsunuz? Ya da instagram takipci satin alımı nasıl yapılır mı diye öğrenmek mi istiyorsunuz? Bunlarla beraber instagram türk takipçilere ilişkin ya da türk takipçi instagram gibi temel meraklarınız mı var? Bunlara ve daha fazlasına ilişkin bütün sorularınızın cevaplarını sitemizde bulmanız mümkün. İyi okumalar dileriz.